fbpx

Kilka słów o nas

 

Centrum Szkoleniowe Concepti to prężnie rozwijająca się firma, której głównym celem jest podnoszenie kompetencji językowych wśród dorosłych. Efektywnie szkolimy i przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów językowych. Dzięki naszym kursom już ponad 200 osób zdobyło nowe kwalifikacje do nauczania języka angielskiego. Działamy według zasady, że na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno.

To co liczy się na naszych kursach to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego kursanta i szczególnie przyjazna atmosfera zajęć, która sprzyja efektywnej nauce.

 

Nasi kursanci o nas

 

Z wielką przyjemnością chciałabym zarekomendować wszystkim, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje z języka angielskiego i przystąpić do egzaminu PTE General, Centrum Szkoleniowe Concepti prowadzone przez Katarzynę Blachowską. Zajęcia prowadzone przez lektorów Concepti cechuje pełen profesjonalizm, bardzo wysoki poziom nauczania i indywidualizacja w podejściu do uczestników kursu. Przekłada się to na skuteczność nauczania i zdawalność egzaminów z najwyższymi wynikami. Pani Kasia potrafi wesprzeć swoich uczniów i zminimalizować stres związany z egzaminem, dlatego zdany przez mnie PTE General Level 3 był przyjemnością. Życzę każdemu takich nauczycieli i egzaminatorów jak Kasia Blachowska i współpracujący z nią lektorzy. Kasiu jeszcze raz bardzo dziękuję i cieszę się, że już niedługo rozpocznę studia podyplomowe w zakresie dydaktyki nauczania języka angielskiego pod Twoim kierunkiem.

Violetta Fingas, Publiczne Przedszkole 5, Zduńska Wola

 

Serdecznie dziękuję za przygotowanie do egzaminu PTE. Sam kurs przygotowany perfekcyjnie. Nasz lektor, pan Marcin, posiada nie tylko niezaprzeczalne przygotowanie merytoryczne, ale również coś, czego wielu wykładowcom brakuje - podejście do kursanta. Potrafi przygotować nawet najbardziej opornych na wiedzę. Ciężka i intensywna praca, dzięki podejściu lektora, sprawiała nam radość i wprowadzała zdrową rywalizację. Każda z nas nie mogła się doczekać następnych zajęć. Brawo Conceptii, Brawo Pani Kasia!!! i Brawo Pan Marcin!!! Za stworzenie warunków i atmosfery dzięki której, nawet starszym kobitkom, leniom i malkontentom zaczyna się chcieć uczyć i nagle stwierdzają, że nie taki diabeł straszy.
Serdeczne dzięki!!!

Justyna Włudarczyk , Przedszkole Miejskie 137, Łódź

 

Dziękuję Pani Kasi Blachowskiej i całej firmie Concepti za solidne przygotowanie mnie do egzaminu PTE General , za cenne konsultacje i życzliwą atmosferę, która pozwoliła mi zapomnieć o paraliżującym mnie strachu i uzyskać certyfikat. Atmosfera która panuje na zajęciach u Pani Kasi, jej entuzjazm, zaangażowanie, podkreślanie mocnych stron ucznia sprawiła, że się udało. Jeśli chcecie Państwo nabyć wiedzę i zdać egzamin w taki właśnie sposób-polecam serdecznie.

Jowita Molenda, Szkoła Podstawowa nr 6, Koszalin

 

Concepti to profesjonalna firma. Kurs przygotowujący do egzaminu PTE to doskonale opracowany materiał wdrażany przez kompetentnych i wykwalifikowanych lektorów. Intensywna nauka i wspaniała atmosfera. Zdawanie egzaminu PTE w Concepti to sama przyjemność. A pani Kasia Blachowska to doskonały lektor i wspaniały człowiek. POLECAM!!!!!!!!

Ania Bednarek, Publiczne Przedszkole 5, Zduńska Wola

 

Prowadzone przez panią Kasię Blachowską zajęcia w pełni przygotowują do egzaminu międzynarodowego PTE General Level 3 (poziom B2). Na zajęciach ćwiczone są umiejętności słuchania, pisania oraz wypowiadania się na określone tematy (umiejętności te niezbędne są do zdania egzaminu). Po tak solidnym przygotowaniu sam egzamin nie jest już stresujący i naprawdę można go zdać. Mocną stroną kursu jest lektorka, jej zaangażowanie, profesjonalizm oraz podejście do uczestników.

Barbara Głaz, Szkoła Podstawowa im dr H. Jordana, Ksawerów

 

W roku szkolnym 2015/2016 uczestniczyłam w intensywnym kursie j. angielskiego na poziomie B1 i B2 przygotowującym do egzaminu PTE GENERAL. Serdecznie polecam kurs, który w mojej opinii bardzo rzetelnie przygotowuje do egzaminu. Prowadzony przez wykwalifikowanych lektorów, w miłej i przyjaznej atmosferze, która sprawia, że każdy, nawet najbardziej nieśmiały uczestnik jest w stanie otworzyć się i mówić w j. angielskim. Po przebytym kursie egzamin jest już tylko formalnością. Sam egzamin to naprawdę nic trudnego.

Wioletta Kuśmierowska, Szkoła Podstawowa im dr H. Jordana, Ksawerów

 

Kurs z języka angielskiego prowadzony w Centrum Szkoleniowym Concepti przez Panią Katarzynę Blachowską profesjonalnie przygotowuje do egzaminu PTE co gwarantuje 100 % zdawalność . Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji , serdeczności i zaangażowania Pani Kasi. Prowadzony w miłej i sympatycznej atmosferze nie tylko pozwala przełamać barierę spowodowaną nieśmiałością w mówieniu ale także bardzo dobrze ukierunkowuje w pisaniu krótkich i długich form użytkowych oraz wyszukiwania informacji w tekście co jest niezbędne w zdaniu egzaminu . Serdecznie polecam każdemu, ja uczęszczałam zadałam jestem zachwycona.

Małgorzata Łopata, Szkoła Podstawowa Władysławów

 

"Chciałabym serdecznie polecić współpracę z Panią Katarzyną Blachowską, która przygotowuje do certyfikatu PTE. Mimo, że nie miałam możliwości dojeżdżania na kurs do Łodzi, możliwe było "spotykanie się" z Panią Kasią na lekcjach na Skype. Na początku Pani Kasia sprawdziła poziom języka angielskiego, następnie udzieliła wskazówek co należy "podciągnąć i poprawić", na jakich książkach można bazować, na jakie strony WWW warto zwrócić uwagę, które mogą być dużą pomocą w przygotowaniu się do egzaminu. Przesyłałam swoje zadania do Pani Kasi, otrzymywałam informację zwrotną, na jakim poziomie zadanie wykonałam. Atmosfera podczas lekcji bardzo przyjemna, zero stresu. Podczas lekcji można uzyskać cenne wskazówki co do samego przebiegu egzaminu, na co szczególnie należy zwrócić uwagę w każdej z części egzaminu pisemnego. Jeśli chodzi o przebieg samego egzaminu - atmosfera lekka i przyjemna, człowiek w ogóle nie czuje jakby był na egzaminie. Pani Kasia jest bardzo otwartą osobą, nie krytykuje, daje cenne wskazówki, potrafi świetnie przygotować do egzaminu, aby móc zdać na wysokim poziomie, uśmiechnięta od ucha do ucha, potrafi stworzyć partnerską relację z kursantem. Jednym słowem na zakończenie - POLECAM!!"
 
Ewelina Wojciechowska

Właścicielką i założycielką firmy jest Katarzyna Blachowska

mgr filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego, założycielka i egzaminatorka Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego Pearson w Łodzi, współautorka wielu projektów realizowanych w ramach funduszy europejskich, np. „B1, B2 – start! Kurs języka angielskiego dla nauczycieli” oraz studiów podyplomowych „Im wcześniej tym lepiej – język angielski w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej”. W ramach wyżej wymienionych projektów przygotowała ponad 60 nauczycielek do egzaminów dających kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i szkołach. Obecnie współpracuje z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli przygotowując, z ogromnym sukcesem, nauczycieli do egzaminów PTE General.

Dodatkowo Katarzyna Blachowska to akredytowany coach neurojęzkowy. W swojej pracy łączy doświadczenie lektora z kompetencjami coacha, a sesje językowe w dużej mierze opiera na procesie coachingowym. W trakcie sesji podąża całkowicie za klientem i jego sposobem uczenia się, pomaga wyznaczać cele, wspiera, motywuje, pomaga przełamać bariery w komunikacji w języku angielskim oraz stwarza idealną atmosferę sprzyjającą pracy mózgu.

To również współautorka licznych kursów tworzonych w ramach Programu Leonardo Da Vinci np. “Developing an English and German Course and Vocational Thematic Materials for Au Pairs”, “Developing an English, German, Italian and Spanish Language Courses for Nurses”, “English Professional Language Course for Career Counsellors”.

Posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu dorosłych prowadząc zajęcia na uczelniach wyższych oraz tzw. „in-company courses”. Ceniona za profesjonalizm, cierpliwość, pozytywną energię, szczery uśmiech oraz budowanie partnerskich relacji ze swoimi kursantami.